Brook Preloader

Kariyer

Açık Pozisyonlarımızı İncele
Her şirket bir takım olduğundan bahseder. Senin için en uygun olanını seçmek sana bağlıdır. Antasya olarak biz özgür ve hızlı karar alabilen bir yapıda çalışarak yaptığımız işlerde gelişimi odağımızda tutup daima en iyisini yapmayı amaç ediniyoruz. Yöneticilerimiz çalışanlarımızın etkinliğini ve verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için onlarla birlikte çalışıp ihtiyaç duydukları alanlarda onlara destek olmayı ilke ediniyorlar. Antasya takımı olarak çalıştığımız alanlarda büyük bir etki yaratacak işlere imza atmak için bize bu konuda en büyük desteği vermeye hevesli çalışanları aramıza dahil etmeye gayret ediyoruz.
Mühendislik
Mühendislik
9 Açık Pozisyon
Ürün_Yönetimi
Ürün Yönetimi
0 Açık Pozisyon
Pazarlama
Pazarlama
0 Açık Pozisyon
Satış_ve_İş_Geliştirme
Satış ve İş Geliştirme
2 Açık Pozisyon
insan_kaynakları
İnsan Kaynakları
0 Açık Pozisyon
proje_yönetimi
Proje Yönetimi
1 Açık Pozisyon

Açık pozisyonlar dışında genel başvuru olarak Özgeçmişinizi bize iletmek için

Merak Ettikleriniz

Biz kimiz?

2012 yılından bu yana yazılım alanında faaliyet gösteren bir teknoloji firmasıyız. Akıllı Ulaşım Sistemleri (AUS) alanında çeşitli ürün ve çözümler sunarak yola çıktık, global iş ortaklıkları geliştirdik ve tüm bu tecrübelerimizle birlikte müşterilerimizin proje geliştirme, İK danışmanlığı ve kurumsal eğitim konularındaki ihtiyaçlarına da en doğru cevabı veren yenilikçi bir firma haline geldik.

Nerede çalışıyoruz?

Levent’te 3 katlı, bahçeli, müstakil bir villada çalışıyoruz. Bahçemizde kedilerimiz bile var, bir kahve içmek isterseniz bekleriz.

Nasıl çalışıyoruz?

Hafta içi sabah 08:00 – 10:00 saatleri arasında dilediğimiz zaman mesaiye başlıyor, esnek çalışıyoruz. Bahçemizde mangal partisi vermeyi de ihmal etmiyoruz.

Nasıl karar alıyoruz?

İşimizin doğası gereği değişen koşullara hızla adapte olabilen dinamik bir yapımız var. Sahip olduğumuz bu esneklik sayesinde bugün bir karar alıp yarın hayata geçirebiliyoruz.

Hangi teknolojileri kullanıyoruz?

.NET Core, Java, Nodejs, Azure Serverless Functions gibi web geliştirme programlarından mobile; QT ve C++ gibi gömülü (embedded) teknolojilerden Sql Server, Oracle, Mysql, Mongodb gibi çeşitli veri tabanı yönetimi sistemlerine ve Hadoop gibi büyük veri işleme araçlarına kadar birçok teknolojiye hakimiz ve müşterilerimize en çok fayda sunan teknolojileri kullanmaya odaklanıyoruz. 

Evimizden bile çok vakit geçirdiğimiz iş ortamımızı, nasıl mutlu hale getiriyoruz?

Sohbet etmek için can attığımız insanlarla bir arada çalışarak! İş – yaşam dengesini de koruyoruz tabii ki. Ekip arkadaşlarımıza değer veriyor, onları dinliyor ve her zaman pozitif yaklaşıyoruz.

Ekip arkadaşlarımızdan ne bekliyoruz?

Tüm ekip arkadaşlarımızı işinin lideri olarak görüyoruz. İletişim yeteneği yüksek, iş birlikçi, olası problemleri öngörebilen ve çözüm odaklı ekipler kurmayı amaçlıyoruz. Teknik pozisyonlarda çalışan arkadaşlarımızdan kilitlenmeden (deadlocksız) çalışan çok iş parçacıklı (multithreaded) uygulamalar tasarlayabilmesini, mobil veya web tabanlı bir uygulamayı analiz edip minimum hatayla tamamlamasını bekliyoruz. İş odaklı pozisyonlarda çalışan arkadaşlarımızdan ise ilişki yönetiminde başarılı, yenilikçi bakış açısına sahip ve dijital dünyanın dinamiklerine hâkim olmalarını bekliyoruz.  

Neden bizimle çalışmalısınız?

İnsana değer veriyoruz, iyi insanların iyi projeler geliştirdiğine inanıyoruz. Yöneticilerimizin kapısı her zaman açık, fikirlerimizi açıkça dile getirip tartışabiliyoruz. “Yap-Ölç-Öğren” döngüsünü benimseyerek işlerimizi yürütüyoruz, gelişiyoruz ve geliştiriyoruz.

Aslolan, her şeyi bildiğinizi sandıktan sonra öğrendiklerinizdir.

John R. WOODEN, Yazar – Eski Basketbol Oyuncusu ve Antrenör

Şirketimiz, değerlerimiz ve çalışma kültürümüz hakkında bilgi almak için