Brook Preloader

Hakkımızda

Şirketimiz
Antasya olarak en doğru teknoloji ve kalifiye insan kaynağı ile birinci sınıf yazılım ürünleri geliştirerek içerisinde bulunduğumuz sektörlerde fark yaratmayı misyon edindik. AR-GE çalışmalarına yaptığımız sürekli yatırımlar ile müşterilerimize benzersiz çözümler sunarak fark yaratmalarını sağlıyoruz.
Vizyonumuz
Fark yaratan teknolojilerimiz ile küresel bazda, içinde bulunduğumuz her sektörde en başarılı çözümlerle yer almayı ve her bir müşterimizin hayatına değer katmayı hedefliyoruz.
Misyonumuz
En doğru insan kaynağı ile en doğru teknolojileri birleştirerek, müşterilerimizin, önemini fark etmedikleri verilerini, onlar için anlamlandırarak, yüksek katma değerli, sürdürülebilir, minimum maliyetli yazılımlar geliştiririz.
Kültürümüz
Çalışanın özel hayatının, mutluluğunun ve sağlığının ön planda olduğu İskandinav İş Kültüründen ilham alırız. Mutlu çalışanın şirketimiz için en verimli çalışan olacağının bilincinde olan bir şirketiz.Yaratıcılık, çözüm ve iş odaklılık, iyimserlik, yüksek enerji, motivasyon, ekip ruhu, kararlılık ve neşe ile çalışma şirket kültürümüzün esaslarını oluşturmaktadır.
Değerlerimiz
Faaliyetlerimizi hızlı ve basit yürütürüz. Yaptığımız işi en iyi şekilde, keyifle yaparız. AR-GE ve inovasyona sürekli yatırım yaparak ürünlerimizi farklılaştırırız. Ticari karlılığımızın, müşterilerimiz için doğru olanın yapılmasının önünde engel teşkil etmesine izin vermeyiz. Müşterilerimizi iş ortaklarımız olarak görür, onlarla uzun vadeli ve sürdürülebilir ilişkiler kurarız.
Yönetim Felsefemiz
Agile Tools, Jira Confluence ve OKR Methods gibi güncel yönetim araçlarını Türkiye'de kullanan öncü şirketlerden biriyiz. Çalışanlarımızın güncel yönetim yaklaşımları ile zamanlarını en verimli bir şekilde kullanmasını sağlamayı her zaman ön planda tutarız.
Prensiplerimiz
Her çalışana ayrı değer verir ve adaletli davranırız. İnsanlara potansiyellerini, performanslarını gösterecekleri özgürlükleri ve değişim yapabilecekleri gücü veririz, Temel ihtiyaçların karşılandığından emin olur, çalışanın işinden ve kendinden başka bir duruma enerjisini harcamasını istemeyiz. İş – Özel hayat dengesinine önem veririz.

Siz de bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız kariyer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.