Brook Preloader

Eğitim Çözümleri

Eğitim Çözümleri
Üniversitelerin ve Okulların eğitimle ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılıyor ve öğrencilere daha iyi hizmet sunmalarını sağlıyoruz.
Merkezi Sınav Sistemi
Üniversite, okul ve özel kurs gibi öğrencilerine sınav yapan tüm eğitim kurumları için sınav yapma ihtiyacını istenilen sayıda il ve sınav merkezi için sınav yönetimi, kitapçık yönetimi, oturum yönetimi ve salon görevli yönetimi gibi tüm özellikleri Antasya Merkezi Sınav Sistemi sizlere sunmaktadır.
Öğrenme Yönetim Sistemi
Üniversite ve okulların öğrencilerin eğitiminde ihtiyaç duyduğu dijital ders içerikleri yönetimi, verilen derslerin sunulması, uzaktan canlı ders anlatımı ve internet üzerinden sınav yapılması gibi tüm özellikleri Antasya Öğrenme ve Yönetim Sistemi uçtan uca tek bir yazılım üzerinden bir arada sunmaktadır.
Öğrenci Bilgi Sistemi
Üniversite ve okulların öğrencilerin eğitimi için kullandıkları öğrenci yönetim sistemlerinin ihtiyaç duyduğu öğrenci kayıt, mezuniyet işlemleri, müfredat yönetimi, sınav yapma ve notlandırma gibi tüm özellikleri Antasya Öğrenci Bilgi Sistemi bir arada sunmaktadır.

Tüm eğitim ihtiyaçlarınızı bu alanda tecrübeli bir firmayla çözmek için